Відповіді на часті питання / Заявка на оцинкування

Відповіді на часті питання:

  • Ми можемо оцинкувати вироби з габаритами 6500х1500х2500 мм (ДхШхВ). Можливість оцинкування виробів з більшими габаритами(хоча б одним!) потрібно уточняти індивідуально.
  • Стандартно оцинковуємо вироби масою 2 кг/шт. і більше. Можливість і доцільність оцинкування дрібних виробів, з меншою масою, уточняйте в менеджера.
  • Оцинкувати можна тільки ті вироби, конструкція і стан поверхні яких відповідає технічним вимогам підготовки виробів до гарячого цинкування.
  • Вартість цинкування обраховується від ваги оцинкованих виробів.

Ціна цинкування складає 33,00 грн/кг оцинкованого виробу (з ПДВ).

Це ціна цинкування для виробів масою 2 кг/шт. і більше. Можливість цинкування і ціну оцинкування виробів з меншою масою уточняйте в менеджера.

Приклад розрахунку вартості цинкування.

Замовник хоче поцинкувати ворота і хвіртку для будинку.

Розрахункова вага по специфікації (ескізу) – 420 кг.

Фактична вага виготовлених «чорних» виробів – 434 кг (куплений метал з завищеною товщиною стінки).

Фактична вага оцинкованих виробів – 464 кг(маса збільшилася за рахунок нанесення цинкового покриття, середнє збільшення ваги бл. 7%).

Вартість цинкування виробів: 464 х 33,00 = 15312,00 (грн. з ПДВ).

  • Оплата замовлень не великого обсягу (до 1000 кг) відбувається «по-факту» – після оцинкування Вам буде надіслано смс і рахунок для оплати на електронну пошту, який можна оплатити в відділенні будь-якого банку.
  • Мінімальна вартість замовлення складає 600грн. (з ПДВ). Тому, якщо Вам потрібно оцинкувати зразки – підберіть відповідний мінімальний обсяг.
  • Час виконання замовлення складає, як правило, не більше 10 робочих днів.
  • Здати і отримати вироби на цинкування можна в робочий час: з 9:00 до 16:00, обід з 12:00 до 13:00. Час здачі і отримання замовлення залежить від його обсягу і, як правило, для не великих замовлень складає не більше 30 хв. Обовязково зателефонуйте до нас перед відправкою виробів для формування заявки на цинкування нашим менеджером.
  • Розвантаження і завантаження виробів проводиться тільки автонавантажувачем чи кран-балкою(ручне завантаження чи розвантаження не проводиться).

заявка на цинкування металовиробів (зразок)

завантажити заявку -