Про завод

Перша Українська Цинковня. Загальний вигляд заводу.

У 2007році був збудований у м.Стрий унікальний завод гарячого цинкування європейського зразка – Перша українська цинковня ® який є частиною бізнесу концерну «Екран».

Як надійний та стабільний партнер Перша українська цинковня ® працює у сфері захисту від корозії. Оскільки ми взяли на себе обов’язок бути лідером у цій сфері, ми постійно слідкуємо та впроваджуємо нові розробки та покращення.

На сьогоднішній день ми задовольняємо потреби українських компаній з 16 областей України та співпрацюємо як з малими фірмами, так і з всесвітньо відомими компаніями.

Виробництво сертифіковане українською системою сертифікації УкрСЕПРО. Влітку 2011 року на підприємстві було проведено незалежний сертифікаційний аудит компанією ТЮФ ЗЮД Україна, в результаті якого завод гарячого цинкування отримав сертифікат відповідності міжнародному стандарту якості ISO 9001:2015 та ISO 1461:2009. Сертифікація — це новий рівень відносин із споживачами, постачальниками та партнерами, підвищення рівня професіоналізму персоналу в галузі управління якістю, прослідкованість виробництва та контроль всіх процесів. В найближчому майбутньому ми плануємо впровадити європейську систему екологічного менеджменту ISO 14000.

Ми є учасниками тематичних виставок, семінарів та конференцій, приділяємо особливу увагу охороні довкілля та підтримці промисловості регіону.

Про завод

Наш завод є першим в Україні, побудований за найсучаснішими стандартами та підходами до бізнес процесів, ефективно працює завдяки інноваційним технологіям та сучасному обладнанні.

В технологічному процесі використовуються лише найкращі матеріали та хімікати від провідних європейських виробників. Разом з цинком ми використовуємо алюміній та нікель - це додає більш естетичний вигляд виробу та покращує антикорозійні властивості покриття.

Загальна площа заводу більше 7000м², на заводі створено більше 50 робочих місць.

Виробнича потужність заводу дозволяє оцинковувати більше 2000тон металоконструкцій на місяць.

Іноземна лінія гарячого цинкування обладнана системами фільтрації, очистки та відповідає усім українським та європейським вимогам екології, охорони довкілля та техніки безпеки.

Додаткові послуги:

Перша українська цинковня ® надає наступні додаткові послуги:

  • Інформацію щодо надійного постачальника металу та готових металоконструкцій чи виробів;
  • Безкоштовні консультації щодо підготовки конструкцій до гарячого цинкування;
  • Обслуговування в системі експрес (відразу після доставки);
  • Додаткові роботи по очистці різьби, сортуванню, спеціальному пакуванню та маркуванню виробів після цинкування;
  • Логістичні послуги по доставці виробів на цинкування та до клієнта;
  • Оформлення митних документів на вантаж.